درباره ما

‎فراچوب در سال ١٣٦٠، با ۲٠۰ هزار تومان سرمایه و توسط جناب آقاي علي شعباني و يك كارگر ساده کار خود را آغاز کرد. امروز، شركت فراچوب بزرگ‌ترین توليد كننده تجهيزات اداري در شمال كشور است؛ شرکت مسلط بر بازار تجهيزات و مبلمان اداري شمال كشور با بیش از ٤٠ نمايندگي فروش ميباشد.
‎شركت فراچوب با بكارگيري ماشین آلات روز دنيا و طراحي هاي نوين ميكوشد كسب و كار مشتريان خود را به عنوان شركاي تجاري خود توسعه دهد. تجربه‌ی ٣٦ ساله‌ی ما در زمینه‌‌ توليد و تجهيز ادارات و دفاتر مسير پيشرفتمان را هموار كرده است.

در دهه سوم فعالیت شرکت فراچوب در عرصه طراحی و تولید مبلمان اداری، رویکرد توسعه ای و پیشرفت، همواره مدنظر مدیریت ارشد و پرسنل مجرب شرکت بوده است. که این امر همواره شرکت را در صدر اجرای پروژه های بزرگ استانی در صنایع مختلف قرار داده است.

چابکی کسب و کار و وجود ساختار مناسب و مبتنی بر رویکرد فرآیندی، سرعت و کیفیت را با هم برای تحقق خواسته های مشتریان به ارمغان آورده است.

زیرساختهای مهندسی و تولید:

  • 3 واحد تولیدی مجزا با مساحتی نزدیک به 2000 متر مربع سالن تولیدی
  • برخوردار از پیشرفته ترین تجهیزات تولید پنل های چوبی، ماشین آلاتCNC برش و مونتاژ
  • دفتر مرکزی با مساحت نزدیک به 120 متر مربع
  • پرسنل شاغل در بخش های مختلف، 30 نفر

گروه بندی محصولات:

محصولات مدیریتی

محصولی با کلاس ویژه است که اختصاص به بالاترین سطوح مدیریتی سازمان دارد. کیفیت، راحتی و زیبایی از مختصات بارز محصولات تاپ لاین است. از این رو طراحی های ویژه به این کلاس اختصاص می یابد و در تولید آن از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه، ابزار و یراق آلات استفاده می شود. ابعاد و اندازههای مبلمان وتجهیزات فضاهای تاپ لاین نیز متناسب با این کلاس در نظر گرفته می شود.

محصولات کارمندی

محصولی است که برای سطوح مختلف مشاغل عمومی سازمان ها طراحی، تولید و ارائه می گردد. محصولات مید لاین از کیفیتی بالا در مواد اولیه و یراق آلات برخوردار است و در طراحی و تولید این محصولات نیز نوآوری، زیبایی و تناسب هر محصول با کاربری خاص آن مد نظر می باشد. همچنین برای راحتی و سلامت کارکنان، اصول ارگونومی و HSE نیز با دقت تمام لحاظ می گردد.

محصولات خانگی

این دسته از محصولات با تنوع فراوان بصورت بسته بندی شده در اختیار مشتریان قرار می گیرد.هزینه هایی چون حمل و نصب به دلیل آسان شدن حمل و وجود یراق آلات مدرن برای نصب برای نصب توسط هر فردی طراحی و عرضه می شود که عمدتا مورد مصارف خانگی دارد. تنوع رنگ، طرح و زیبایی از جمله خصوصیات محصولات ایزی لاین می باشد.

متقاضیام محترم خواهشمنداست درصورت تمایل به دریافت عاملیت فروش محصولات این شرکت فرم ( لینک و یا فرم ذیل را دانلود و) تکمیل نموده و به آدرس info@farachoob.com ارسال فرمایید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با بخش بازرگانی شرکت تلفن 32072829-011 تماس حاصل فرمایید.

  • جلب رضايت مشتريان، افزايش ميزان رضايت مندي آنها با افزايش کيفيت محصول و ارائه خدمات پس از فروش مطلوب به کليه مصرف کنندگان، همواره يکي از آرمان هاي شرکت فراچوب بوده است.
  • افزايش کيفيت و راحتي محصولات فعلي با بهره گيري از نظرات ارزشمند مشتريان و مشاورين زبده به عنوان يکي از فعاليت هاي اصلي واحد طراحي فراچوب در نظر گرفته شده است.